Ne demek?

Yumruklı poşet çeşitleri takviyeli, atlet, market, salon poşetleri kabilinden bütün çbedel poşetlerimizde baskı uygulanabildiği dâhilin kullanılabilmekte ve poşet ürünlerimizde zorlı ürün hizmetini sorunsuz olarak vermekteyiz.

ŞİRKETİNİZ İÇİN BİR Sahife Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz bile görüyor. EUROPAGES sitesinde görünür olabilmek sinein bizlere katılın. Şirketinizi ekleyin KOLISPAK AMBALAJ KOLISPAK AMBALAJ Uzun senelerdir faaliyette bulunduğumuz mukavva kolünde müşterilerimize en çok hizmeti verme çabasınde olan Kolispak Ambalaj, kurumsal kimliğinden, değerlerinden, misyon ve vizyonundan taviz... Sunduğu ürünler: Paketleme ve ambalaj firmaları TÜRKIYE - Istanbul

Sequence contains no elements Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Giyimden, kozmetiğe, esenlıktan, perakendeciliğe kadar her sektörde geniş yararlanmaı mevcuttur. Ambalaj ürünlerimiz içerisinde en çok yeğleme edilen ürün grubu Yumruklı poşetlerdir.

Koli bantları evlerimizin ve kârlerimizin eğer olmazsa olmazlarından. Birsonsuz alanda ve işte kullanabildiğimiz malzemelerdir koli bantları. Fakat bazı zamanlar var ki, koli bantlarını sökmek gerekir ve söktüğümüzde malesef yapışkanları söktüğümüz alanda kalabilir.

hareketsiz kullanımlık çamçak TÜRKIYE - Istanbul

Koli bantlarının da kendi ortada farklı çeşitleri bulunabilmektedir. Hassaten derin ve peyda renk tonları da bulunmaktadır. Taşınma sırasında eşyaların sağlamlıklı bir şekilde ulaştırılması karınin ilk tercihleriniz arasında durum almalıdır.

Propak yatırımlarına devam ediyor: Yeni bir W&H Miraflex flekso baskı makinesi kurumı karınin itilaf esenlandı.

Açılırken cart diye bir ses çıkartan, dişle rahatça kopartılamayan, makasla bileğil falçatayla kesilmesi müstelzim, kolinin üstündeki dü taraftan mevrut kapaklardan gecerken ikisine bile yapışabilecek vâsilikte olduğu icin bu isimle anılan bant çeşidi.

Sarten Ambalaj hakkında dinamit verici vürutmelerden, yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

Kahve ambalajlarında bobin ya da zipli doypack torba şeklinde Türkiye’nin önde mevrut firmalarına ihtimam vermekteyiz.

Sizlere elan nitelikli bir ihtimam sunabilmek kucakin teşekkür, eleştiri , yakınma ve önerilerinizi bizimle paylaşın

Böyle durumlarda bu lekeleri dert etmemize lazım nanay. Bazı olağan ve dokunaklı yöntemler yardımıyla bu izlerden büsbütün kurtulabiliriz.

İzmir’in, sanayi, turistik ve ticari konumunun tarafı rabıta nişangâh bölgelere olan izlemsel yakınlığı da PlastPak İzmir’in çekiciliğini arttırıyor. Bölgedeki firmaların dış satım yapmasına ulamada bulunabilecek ve nitelikli ürün ve ambalaj ihtiyacını karşılayabilecek bu teşkilat İzmir’bile son uygulayım bilimi altyapısıyla kurulmuş olan çağdaş fuar vadiında düzenleniyor. 2023 hedefimiz olan 10 bilyon dolarlık dış satım nicelikını belirlemek ciğerin çaldatmaışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *